Finnkinon nimissä lähetetty huijaustekstiviestejä. Lue lisää »
Piilota näytökset ››

Esitystapa tai premium-sali

Ajankohta

Lajityyppi

Event Cinema ja muut näytöstyypit

Tekstitys

Kieli

Voit valita useamman hakuvaihtoehdon

10:30

Risto Räppääjä ja pullistelija

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Claire Darlingin viimeiset hullutukset

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Downton Abbey

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Mestari Cheng

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Marianne & Leonard: Sanoja rakkaudesta

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

10:30

Nalle Puhin elokuva (dub)

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi

2D

10:30

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

2D

10:30

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:40

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

2D

11:00

Aurora

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

11:00

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:05

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

11:40

Playmobil elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

11:40

Aladdin

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:45

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:00

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:00

Angry Birds -elokuva 2

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:20

Marianne & Leonard: Sanoja rakkaudesta

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

12:30

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

12:30

Yesterday

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Kärsimys ja kunnia

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Joker

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Amazing Grace

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D

12:30

Angry Birds -elokuva 2

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:30

Playmobil elokuva

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:30

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

12:30

Leijonakuningas

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Olen suomalainen

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

12:30

Toy Story 4

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:30

Downton Abbey

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:40

Amazing Grace

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

12:40

SE: Toinen luku

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:40

Leijonakuningas

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:40

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:50

Playmobil elokuva

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:50

Angry Birds -elokuva 2

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:50

Downton Abbey

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:00

Itis, Helsinki, sali 2

2D

13:00

Omena, Espoo, sali 2

2D

13:00

Downton Abbey

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:00

Tottumiskysymys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:00

Lemmikkien salainen elämä 2

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:10

Gemini Man

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:10

Marian paratiisi

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:10

Late Night

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:10

Leijonakuningas

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:10

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 1

2D

13:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

2D

13:30

Mestari Cheng

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:30

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:40

Toy Story 4

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:45

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:00

Downton Abbey

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 3 2D

14:00

Gemini Man

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 3D

14:00

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:00

Joker

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

14:10

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 3D

14:30

Angry Birds -elokuva 2

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

14:30

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:30

Pako muurin takaa

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: saksa | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:30

Ad Astra

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

14:30

Downton Abbey

Maxim, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

14:40

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: dubattu suomeksi

2D

14:45

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:45

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

Lounge 2D

14:45

Olen suomalainen

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:45

Sello, Espoo, Sello 1

2D

14:45

Mestari Cheng

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:45

Joker

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Joker

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

15:00

Marian paratiisi

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Downton Abbey

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Angry Birds -elokuva 2

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:00

Marian paratiisi

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Tottumiskysymys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Rambo: Last Blood

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Marian paratiisi

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:10

Playmobil elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:10

Aatos ja Amine

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: French/Finnish/Arabic/Spanish | Tekstitys: suomi

2D

15:10

Mestari Cheng

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:10

Ad Astra

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:10

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: Kuvaileva tekstitys kuulovammaisille

2D

15:15

Playmobil elokuva

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:15

Joker

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:15

Mestari Cheng

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:20

Angry Birds -elokuva 2

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:20

Leijonakuningas

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:20

Toy Story 4

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:30

Itis, Helsinki, sali 2

2D

15:30

Olen suomalainen

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 1

2D

15:45

Missä olet, Bernadette

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:45

Marian paratiisi

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:45

Toy Story 4

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:50

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

2D

15:50

Rocketman

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:50

Toy Story 4

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:50

Downton Abbey

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:00

Toy Story 4

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

2D

16:00

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

16:10

Rambo: Last Blood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:10

Mestari Cheng

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

16:10

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

SE: Toinen luku

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: dubattu suomeksi

2D

17:00

Joker

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

17:00

Downton Abbey

Maxim, Helsinki, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

17:05

Joker

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:05

Olen suomalainen

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

LUXE 3 2D

17:10

Kärsimys ja kunnia

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:15

Gemini Man

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 3D

17:15

Sello, Espoo, Sello 3

2D

17:20

Marian paratiisi

Maxim, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

17:20

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:30

Gemini Man

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:30

Diva of Finland

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

2D

17:30

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D K18 - Anniskelua salissa

17:30

Once Upon a Time... in Hollywood

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

17:30

Ad Astra

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:30

Marian paratiisi

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: Kuvaileva tekstitys kuulovammaisille

2D

17:40

Itis, Helsinki, sali 9

2D

17:40

Downton Abbey

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:40

Gemini Man

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:45

Downton Abbey

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:45

Olen suomalainen

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:45

Downton Abbey

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:45

Diva of Finland

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:50

Joker

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:50

Joker

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

18:00

Marianne & Leonard: Sanoja rakkaudesta

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

18:00

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:00

Marian paratiisi

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:00

Downton Abbey

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

2D

18:00

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Ooppera: Turandot

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Tekstitys: englanti

2D

18:00

Ooppera: Turandot

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Tekstitys: englanti

2D K18 - Anniskelua salissa

18:00

Ooppera: Turandot

Itis, Helsinki, LUXE 4

Tekstitys: englanti

LUXE 4 2D

18:00

Ooppera: Turandot

Omena, Espoo, sali 2

Tekstitys: englanti

2D

18:00

Ooppera: Turandot

Sello, Espoo, Sello 2

Tekstitys: englanti

2D

18:00

Ooppera: Turandot

Flamingo, Vantaa, sali 6

Tekstitys: englanti

2D

18:15

Mestari Cheng

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:15

Diva of Finland

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:20

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:20

Downton Abbey

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:20

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 2

2D

18:30

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:30

Kärsimys ja kunnia

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:30

Diva of Finland

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:30

Omena, Espoo, sali 3

2D

18:30

Downton Abbey

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:50

Olen kuka haluat

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:50

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:20

Tottumiskysymys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

19:45

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:55

Gemini Man

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:55

Joker

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

LUXE 3 2D

20:00

Rambo: Last Blood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:00

Amazing Grace

Maxim, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

20:00

SE: Toinen luku

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Once Upon a Time... in Hollywood

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

SE: Toinen luku

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

Zombieland: Double Tap

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

SE: Toinen luku

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:20

Once Upon a Time... in Hollywood

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:20

Gemini Man

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 3D

20:20

Joker

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 2D

20:25

Kärsimys ja kunnia

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:30

SE: Toinen luku

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Joker

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Zombieland: Double Tap

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Maxim, Helsinki, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

Maxim, Helsinki 2D

20:30

Ad Astra

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Gemini Man

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

3D

20:35

Downton Abbey

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:45

Joker

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:45

Ad Astra

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Rambo: Last Blood

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

SE: Toinen luku

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Ad Astra

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Marian paratiisi

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:55

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 3D

21:00

Fast & Furious: Hobbs & Shaw

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:00

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:00

Joker

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:00

Rambo: Last Blood

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

21:00

Joker

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:15

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:15

Ad Astra

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:15

Good Boys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

Nyt ohjelmistossa

42nd Street - The Musical

2 t 30 min

Ensi-ilta: 12.12.2019

Aatos ja Amine

1 t 13 min

Ensi-ilta: 9.8.2019

Ad Astra

2 t 3 min

Ensi-ilta: 20.9.2019

Aladdin

2 t 8 min

Ensi-ilta: 22.5.2019

Amazing Grace

1 t 29 min

Ensi-ilta: 4.10.2019

Angry Birds -elokuva 2

The Angry Birds Movie 2

1 t 37 min

Ensi-ilta: 9.8.2019

Aurora

1 t 46 min

Ensi-ilta: 25.1.2019

Billy Connolly - The Sex Life of Bandages

2 t 10 min

Ensi-ilta: 30.10.2019

Claire Darlingin viimeiset hullutukset

La dernière folie de Claire Darling

1 t 34 min

Ensi-ilta: 5.7.2019

Corgi – Kuningattaren koiranpentu

The Queen's Corgi

1 t 25 min

Ensi-ilta: 22.11.2019

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

1 t 35 min

Ensi-ilta: 21.11.2019

Diva of Finland

1 t 31 min

Ensi-ilta: 11.10.2019

Downton Abbey

2 t 2 min

Ensi-ilta: 13.9.2019

<