Finnkinon nimissä lähetetty huijaustekstiviestejä. Lue lisää »
Piilota näytökset ››

Esitystapa tai premium-sali

Ajankohta

Lajityyppi

Event Cinema ja muut näytöstyypit

Tekstitys

Kieli

Voit valita useamman hakuvaihtoehdon

10:30

Jeti

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:30

Jeti

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Toy Story 4

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:30

Angry Birds -elokuva 2

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:30

Playmobil elokuva

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:30

Toy Story 4

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:30

Downton Abbey

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Itis, Helsinki, sali 7

2D

10:30

Fingerpori

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Joker

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Risto Räppääjä ja pullistelija

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Nalle Puhin elokuva (dub)

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi

2D

10:30

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

2D

10:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

2D

10:30

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Mestari Cheng

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

10:30

Marianne & Leonard: Sanoja rakkaudesta

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

10:40

Jeti

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

2D

10:50

Jeti

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: dubattu suomeksi

2D

11:00

Aurora

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

11:00

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:00

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

11:10

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 2

2D

11:10

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 3D

11:20

Lemmikkien salainen elämä 2

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

11:20

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

11:30

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

11:40

Tottumiskysymys

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

LUXE 3 2D

12:00

Angry Birds -elokuva 2

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:00

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:00

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

2D

12:15

Sello, Espoo, Sello 5

2D

12:15

Mestari Cheng

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

VIP-sali 2D

12:15

Angry Birds -elokuva 2

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:20

Marianne & Leonard: Sanoja rakkaudesta

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

12:30

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Yesterday

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Kärsimys ja kunnia

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

12:30

Amazing Grace

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

12:30

Toy Story 4

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:30

Playmobil elokuva

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:35

Playmobil elokuva

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:40

Angry Birds -elokuva 2

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:40

Aladdin

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:40

Leijonakuningas

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:45

Marian paratiisi

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

12:45

Diva of Finland

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

12:45

Jeti

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

2D

12:50

Olen suomalainen

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

12:50

Itis, Helsinki, sali 6

2D

12:50

Jeti

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:00

Downton Abbey

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:00

Tottumiskysymys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:00

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:00

Fingerpori

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:00

Leijonakuningas

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:00

Toy Story 4

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:00

Jeti

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:10

Jeti

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:10

Jeti

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:10

Omena, Espoo, ISENSE

ISENSE 2D

13:10

Marian paratiisi

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:10

Late Night

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:15

Leijonakuningas

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:15

Jeti

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:20

Toy Story 4

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 2

2D

13:30

Mestari Cheng

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:30

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:40

Playmobil elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:40

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

13:45

Mestari Cheng

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

Lounge 2D

13:50

Olen suomalainen

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:00

Downton Abbey

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 3 2D

14:00

SE: Toinen luku

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:00

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:15

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

14:15

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 3D

14:30

Downton Abbey

Maxim, Helsinki, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

14:35

Sello, Espoo, Sello 5

2D

14:35

Toy Story 4

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: dubattu suomeksi

2D

14:40

Fingerpori

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:45

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:45

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:50

Downton Abbey

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:50

Ad Astra

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:50

Olen suomalainen

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

VIP-sali 2D

14:55

Toy Story 4

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:00

Mestari Cheng

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

LUXE 4 2D

15:00

Joker

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Gemini Man

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Marian paratiisi

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Tottumiskysymys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Fingerpori

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:05

Jeti

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

3D

15:10

Kärsimys ja kunnia

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:10

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

2D

15:10

Ad Astra

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:10

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: Kuvaileva tekstitys kuulovammaisille

2D

15:15

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:15

Maxim, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

Maxim, Helsinki 2D

15:15

Jeti

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:20

Joker

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:20

Joker

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:20

Gemini Man

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:30

Playmobil elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:35

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

15:40

Itis, Helsinki, sali 9

2D

15:40

Marian paratiisi

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:40

Jeti

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:40

Jeti

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi

3D

15:40

Jeti

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi

2D

15:45

Marian paratiisi

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:50

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 2

2D

15:50

Omena, Espoo, sali 4

2D

15:50

Rocketman

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:50

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:50

Downton Abbey

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:50

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:55

Fingerpori

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

16:00

Angry Birds -elokuva 2

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi

2D

16:00

Rambo: Last Blood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:10

Mestari Cheng

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: Kuvaileva tekstitys kuulovammaisille

2D

16:10

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:20

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:45

Downton Abbey

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D K18 - Anniskelua salissa

17:00

Toy Story 4

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: dubattu suomeksi

2D

17:00

SE: Toinen luku

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Diva of Finland

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:00

Joker

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:05

Joker

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 3 2D

17:05

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:10

Fingerpori

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:20

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:20

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 3D

17:25

Ad Astra

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

17:30

Downton Abbey

Maxim, Helsinki, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

17:30

Marian paratiisi

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:30

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

2D

17:30

Fingerpori

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:30

Itis, Helsinki, sali 5

2D

17:35

Fingerpori

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

ISENSE 2D

17:35

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

3D

17:35

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:40

Diva of Finland

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:40

Jeti

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi

2D

17:50

Diva of Finland

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:50

Marian paratiisi

Maxim, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

Maxim, Helsinki 2D

17:50

Gemini Man

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Olen suomalainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:00

Joker

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Diva of Finland

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:00

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

2D

18:00

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Gemini Man

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Olen suomalainen

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

LUXE 4 2D

18:00

Late Lammas -elokuva: Farmageddon

Flamingo, Vantaa, sali 5

2D

18:00

Jeti

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi

3D

18:00

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Jeti

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: dubattu suomeksi

2D

18:05

Joker

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:05

Omena, Espoo, sali 3

2D

18:10

Jeti

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi

3D

18:10

Downton Abbey

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:10

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:15

Fingerpori

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

18:15

Joker

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:20

Mestari Cheng

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:25

Kärsimys ja kunnia

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: espanja | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

18:25

Downton Abbey

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

18:30

Downton Abbey

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:30

Ad Astra

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:30

Marianne & Leonard: Sanoja rakkaudesta

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

18:35

Fingerpori

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

ISENSE 2D

18:40

Fingerpori

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:50

Amazing Grace

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

18:50

Olen kuka haluat

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

19:00

Fingerpori

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

19:15

Fingerpori

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

19:20

Tottumiskysymys

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

19:45

Leijonakuningas

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D K18 - Anniskelua salissa

19:45

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:45

Fingerpori

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

19:45

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Joker

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:00

Fingerpori

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:00

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

SE: Toinen luku

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

LUXE 3 2D

20:00

SE: Toinen luku

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:05

Once Upon a Time... in Hollywood

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

SE: Toinen luku

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

20:15

SE: Toinen luku

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:20

Once Upon a Time... in Hollywood

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:20

Downton Abbey

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:20

Maleficent 2: Pahan valtiatar

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

3D

Nyt ohjelmistossa

42nd Street - The Musical

2 t 30 min

Ensi-ilta: 12.12.2019

Ad Astra

2 t 3 min

Ensi-ilta: 20.9.2019

Aladdin

2 t 8 min

Ensi-ilta: 22.5.2019

Amazing Grace

1 t 29 min

Ensi-ilta: 4.10.2019

And Then We Danced

1 t 53 min

Ensi-ilta: 18.10.2019

Angel Has Fallen

2 t 1 min

Ensi-ilta: 23.8.2019

Angry Birds -elokuva 2

The Angry Birds Movie 2

1 t 37 min

Ensi-ilta: 9.8.2019

Aurora

1 t 46 min

Ensi-ilta: 25.1.2019

Bamse ja jymykello

Bamse och dunderklockan

1 t 3 min

Ensi-ilta: 30.5.2019

Billy Connolly - The Sex Life of Bandages

2 t 10 min

Ensi-ilta: 30.10.2019

Claire Darlingin viimeiset hullutukset

La dernière folie de Claire Darling

1 t 34 min

Ensi-ilta: 5.7.2019

Corgi - Kuningattaren koiranpentu

The Queen's Corgi

1 t 28 min

Ensi-ilta: 22.11.2019

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

1 t 35 min

Ensi-ilta: 21.11.2019

Diva of Finland

1 t 31 min

Ensi-ilta: 11.10.2019

Downton Abbey

2 t 2 min

Ensi-ilta: 13.9.2019