Kaikki Cine Atlaksen näytökset

Tältä sivulta löydät kaikki Cine Atlaksen näytökset.

Teatterien aukioloajat löydät täältä. Viranomaisrajoituksista voit lukea lisää täältä ja turvallisuuskäytännöistämme täältä.

 

Cine Atlaksen elokuvat ››

Esitystapa tai premium-sali

Ajankohta

Lajityyppi

Event Cinema ja muut näytöstyypit

Tekstitys

Kieli

Ikäraja

Voit valita useamman hakuvaihtoehdon

10:30

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

10:30

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Ainbo

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

10:30

Reminiscence

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:30

Sama nainen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:55

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

11:00

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:00

Fast & Furious 9

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:30

Yhdet vielä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: tanska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:40

Croodit: Uusi aika

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

12:40

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:45

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

12:50

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:10

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

13:20

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:25

Pertsa ja Kilu

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:30

Spirit - Kesyttämätön

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:30

Isä

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:45

Dyyni

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 2D

13:45

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:00

Dyyni

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

14:00

Dyyni

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:00

Dyyni

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 3 2D

14:00

Ryhmä Hau - Elokuva

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:05

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

14:15

Ryhmä Hau - Elokuva

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:15

Sama nainen

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:15

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:15

Wrong Turn

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:20

Dyyni

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:20

Kuriiri

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:20

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:20

After We Fell

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:30

Ryhmä Hau - Elokuva

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:30

Dyyni

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:30

Persian oppitunnit

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: ranska/saksa | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:40

Free Guy

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:40

Yhdessä

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:40

Sama nainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:40

Ainbo

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:45

Ryhmä Hau - Elokuva

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:45

Dyyni

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

14:45

Kuriiri

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:00

Sama nainen

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

The Suicide Squad: Suicide mission

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Isä

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Kuriiri

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:30

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:30

After We Fell

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:30

Ainbo

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:35

Ole niin kiltti, älä rakasta häntä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:40

Dyyni

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:45

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:50

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:50

Pertsa ja Kilu

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

15:50

Ryhmä Hau - Elokuva

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:55

Luokkakokous 3 - Sinkkuristeily

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

16:00

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

16:10

Ryhmä Hau - Elokuva

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:20

Ryhmä Hau - Elokuva

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:30

Dyyni

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D

16:30

Dyyni

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:35

Isä

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:50

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

16:50

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

16:50

Pertsa ja Kilu

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:00

Dyyni

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Isä

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Ryhmä Hau - Elokuva

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:05

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:15

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:15

Persian oppitunnit

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: ranska/saksa | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:15

Ryhmä Hau - Elokuva

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:15

Isä

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:15

Peruna

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:20

Dyyni

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 2D

17:20

Jungle Cruise

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:20

Free Guy

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:30

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:30

Dyyni

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

17:30

Peruna

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

VIP-sali 2D

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:35

Ryhmä Hau - Elokuva

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:40

Dyyni

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:40

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

17:50

Isä

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:50

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:50

Peruna

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:55

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:00

Peruna

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

18:05

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:10

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:10

Luokkakokous 3 - Sinkkuristeily

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

LUXE 4 2D

18:15

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:15

Luokkakokous 3 - Sinkkuristeily

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:20

Luokkakokous 3 - Sinkkuristeily

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:20

Peruna

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:25

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:30

Dyyni

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:50

After We Fell

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:50

After We Fell

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:00

Pahan naapuri

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: ruotsi | Tekstitys: suomi

2D

19:20

Sama nainen

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:30

Dyyni

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:30

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

19:30

After We Fell

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:30

Dyyni

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:50

Dyyni

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Free Guy

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

20:00

Malignant

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Dyyni

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Dyyni

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D

20:10

Free Guy

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:10

Dyyni

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:10

Dyyni

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:15

Peruna

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:15

Persian oppitunnit

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: ranska/saksa | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:15

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:15

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:25

Dyyni

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Isä

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Luokkakokous 3 - Sinkkuristeily

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:45

After We Fell

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:45

Dyyni

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

20:45

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:45

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:50

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:50

The Suicide Squad: Suicide mission

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:50

After We Fell

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:50

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:00

Pahan naapuri

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: ruotsi | Tekstitys: suomi

2D

21:00

Dyyni

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 2D

21:00

Dyyni

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:05

Dyyni

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

21:05

Free Guy

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:10

Malignant

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:15

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

21:15

Kirottu 3: Paholaisen vallassa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:20

Pahan naapuri

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: ruotsi | Tekstitys: suomi

2D

21:45

Kuriiri

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:45

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:45

Dyyni

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

22:40

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

22:45

Fast & Furious 9

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

22:55

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:00

Dyyni

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:05

Dyyni

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:15

Fast & Furious 9

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:20

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:20

Malignant

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:35

Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:40

The Suicide Squad: Suicide mission

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:40

Kirottu 3: Paholaisen vallassa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:40

Malignant

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:40

Pahan naapuri

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: ruotsi | Tekstitys: suomi

2D

23:45

Pahan naapuri

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: ruotsi | Tekstitys: suomi

2D

23:45

Reminiscence

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:45

Wrong Turn

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

23:45

Kirottu 3: Paholaisen vallassa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D