Symbolien selitykset

 Anniskelunäytös; pääsy vain täysi-ikäisille

  Tilaa herkut näytökseen etukäteen verkosta!

 /      Normaalinäytös / 3D-näytös

Premium-salit

  

  

  

Esitystapa tai premium-sali

Ajankohta

Lajityyppi

Event Cinema ja muut näytöstyypit

Tekstitys

Kieli

Ikäraja

Voit valita useamman hakuvaihtoehdon

10:45

Elämää kuoleman jälkeen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:45

Parasite

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

10:45

Aika jonka sain

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

11:00

Palomies Sami: Toimintatähti!

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

11:00

SamSam

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

 

11:15

Koiranpäivät

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

11:30

The Peanut Butter Falcon

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:45

Näkemiin Neuvostoliitto

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

11:45

Maryam

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: Arabic | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:00

Once Upon a Time... in Hollywood

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:00

Pikku naisia

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:15

Elämää kuoleman jälkeen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

12:30

Eteenpäin

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

13:15

The Gentlemen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:15

Elämää kuoleman jälkeen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:30

Erämaan kutsu

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

13:30

Se mieletön remppa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

13:45

Palomies Sami: Toimintatähti!

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:00

Näkemiin Neuvostoliitto

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:00

The Gentlemen

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:15

Koiranpäivät

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:15

Aika jonka sain

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

14:20

Eteenpäin

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

14:30

Parasite

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

14:40

Elämää kuoleman jälkeen

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:45

Joker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

14:45

Weathering with You

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: japani | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:00

Palomies Sami: Toimintatähti!

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:15

Palomies Sami: Toimintatähti!

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:20

Koiranpäivät

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:30

Erämaan kutsu

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

15:45

SamSam

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:50

Palomies Sami: Toimintatähti!

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

15:50

Elämää kuoleman jälkeen

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:00

Koiranpäivät

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:00

SamSam

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:00

SamSam

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:00

Eteenpäin

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:05

Näkemiin professori

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

16:10

Näkemiin Neuvostoliitto

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:15

Se mieletön remppa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

16:15

Brahms: The Boy II

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

16:15

Koiranpäivät

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:20

Palomies Sami: Toimintatähti!

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu ruotsiksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:20

Parasite

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:30

Eteenpäin

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:30

The Gentlemen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

16:30

Pikku naisia

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

16:30

SamSam

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:35

Maryam

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: Arabic | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

16:45

Uneton48 - 2020

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:45

Palomies Sami: Toimintatähti!

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:45

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

16:45

Eteenpäin

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:00

Näkemiin professori

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:00

La Belle Époque - elämämme kaunein aika

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Näkemiin Neuvostoliitto

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Aika jonka sain

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

ISENSE 2D

17:00

Koiranpäivät

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:00

Elämää kuoleman jälkeen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:00

Elämää kuoleman jälkeen

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

17:05

Peitelty totuus

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

17:05

Bombshell - hiljaisuuden rikkojat

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:15

The Gentlemen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:15

Judy

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:15

Se mieletön remppa

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

LUXE 3 2D

17:15

Palomies Sami: Toimintatähti!

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:15

Elämää kuoleman jälkeen

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: suomi/ruotsi | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D

17:15

Aika jonka sain

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:20

Helene

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:30

Se mieletön remppa

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:30

Parasite

Kinopalatsi, Helsinki, sali 1

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

17:30

Palomies Sami: Toimintatähti!

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:30

Weathering with You

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: japani | Tekstitys: suomi, ruotsi

IMAX 2D

17:30

Aika jonka sain

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:45

SamSam

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:45

Se mieletön remppa

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

17:45

Eteenpäin

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:50

Palomies Sami: Toimintatähti!

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

17:50

SamSam

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

18:00

Se mieletön remppa

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:00

Näkemiin professori

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

ISENSE 2D

18:00

Aika jonka sain

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:05

Palomies Sami: Toimintatähti!

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

18:15

Näkemiin professori

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

18:15

Eteenpäin

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

18:15

Se mieletön remppa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

18:15

Näkemiin Neuvostoliitto

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:20

Peitelty totuus

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:20

Eteenpäin

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: dubattu suomeksi | Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

18:30

Brahms: The Boy II

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

18:35

Maryam

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: Arabic | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:40

The Peanut Butter Falcon

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:45

Pikku naisia

Omena, Espoo, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:45

Näkemiin Neuvostoliitto

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

18:45

Näkemiin Neuvostoliitto

Sello, Espoo, Sello 2

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:00

Weathering with You

Tennispalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: japani | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:00

Näkemiin professori

Omena, Espoo, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

19:00

Pikku naisia

Tennispalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:15

Näkemiin Neuvostoliitto

Itis, Helsinki, LUXE 4

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: suomi, ruotsi

LUXE 4 2D

19:15

Uneton48 - 2020

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Tekstitys: Ei tekstitystä

2D

19:15

Peitelty totuus

Sello, Espoo, VIP-sali

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

VIP-sali 2D

19:15

Mr. Jones

Tennispalatsi, Helsinki, sali 14

Kieli: useita kieliä | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:15

Peitelty totuus

Omena, Espoo, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:30

Weathering with You

Flamingo, Vantaa, sali 4

Kieli: japani | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:30

Aika jonka sain

Itis, Helsinki, sali 9

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

19:30

Maryam

Omena, Espoo, Lounge

Kieli: Arabic | Tekstitys: suomi, ruotsi

Lounge 2D

19:30

The Gentlemen

Sello, Espoo, Sello 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:45

Näkemiin professori

Sello, Espoo, Sello 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

19:45

Parasite

Omena, Espoo, ISENSE

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

ISENSE 2D

19:45

Näkemiin professori

Itis, Helsinki, LUXE 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

LUXE 3 2D

19:45

The Gentlemen

Flamingo, Vantaa, sali 1

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:50

Jojo Rabbit

Kinopalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

19:55

Erityiset

Kinopalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Parasite

Sello, Espoo, Sello 1

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

The Gentlemen

Tennispalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:00

Se mieletön remppa

Tennispalatsi, Helsinki, sali 13

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:00

Bad Boys for Life

Itis, Helsinki, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:00

Parasite

Itis, Helsinki, sali 6

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

Brahms: The Boy II

Omena, Espoo, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

20:15

Bad Boys for Life

Flamingo, Vantaa, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

Veitset esiin - kaikki ovat epäiltyjä

Kinopalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

Star Wars: The Rise of Skywalker

Tennispalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:15

Aika jonka sain

Tennispalatsi, Helsinki, sali 7

Kieli: suomi | Tekstitys: ruotsi

2D

20:20

Les Misérables

Kinopalatsi, Helsinki, sali 8

Kieli: ranska | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Peitelty totuus

Flamingo, Vantaa, sali 5

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:30

The Gentlemen

Omena, Espoo, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:30

Blade Runner: The Final Cut

Itis, Helsinki, IMAX

Kieli: englanti | Tekstitys: Ei tekstitystä

IMAX 2D

20:30

Brahms: The Boy II

Sello, Espoo, Sello 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

20:30

Interstellar

Tennispalatsi, Helsinki, ISENSE

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

ISENSE 2D K18 - Anniskelua salissa

20:40

Parasite

Kinopalatsi, Helsinki, sali 1

Kieli: korea | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

20:40

Pikku naisia

Itis, Helsinki, sali 8

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:45

The Gentlemen

Itis, Helsinki, sali 7

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:45

Erämaan kutsu

Flamingo, Vantaa, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

20:45

Color Out of Space

Tennispalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

20:45

Bad Boys for Life

Tennispalatsi, Helsinki, sali 12

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:00

Mr. Jones

Tennispalatsi, Helsinki, sali 5

Kieli: useita kieliä | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D K18 - Anniskelua salissa

21:00

Näkemiin professori

Tennispalatsi, Helsinki, sali 4

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D K18 - Anniskelua salissa

21:00

Brahms: The Boy II

Itis, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

21:00

Peitelty totuus

Kinopalatsi, Helsinki, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:00

Brahms: The Boy II

Flamingo, Vantaa, sali 6

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

21:15

Näkemiin Neuvostoliitto

Kinopalatsi, Helsinki, sali 9

Kieli: inkeri/suomi/viro | Tekstitys: Kuvaileva tekstitys kuulovammaisille

2D

21:15

The Grudge

Tennispalatsi, Helsinki, sali 11

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:15

Brahms: The Boy II

Tennispalatsi, Helsinki, sali 3

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi

2D

21:20

Maryam

Kinopalatsi, Helsinki, sali 10

Kieli: Arabic | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:30

Bad Boys for Life

Kinopalatsi, Helsinki, sali 2

Kieli: englanti | Tekstitys: suomi, ruotsi

2D

21:45

Uneton48 - 2020

Kinopalatsi, Helsinki, sali 5

Tekstitys: Ei tekstitystä

2D