Näytösajat

Haluamallesi päivälle ei löydy elokuvia?  Tietoa ohjelmiston julkaisuaikataulusta

16
Ah-ga-ssi

Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 14:30
  • 17:35
  • 20:40
  • 12
    Manchester by the Sea

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:40
  • 7
    Richard the Stork (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • Sello, Espoo
  • 11:45
  • 7
    3D
    Smurfs: The Lost Village 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12
    3D
    Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 14:00
  • 17:30
  • 17:55
  • 20:45
  • 21:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:30
  • 17:45
  • 21:15
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:00
  • 18:10
  • Sello, Espoo
  • 15:00
  • 16:40
  • 21:00
  • 7
    3D
    The Boss Baby 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12:40
  • 12
    Kong: Skull Island (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12
    3D
    King Arthur: Legend of the Sword 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 16:05
  • 18:50
  • S
    Dyrene i Hakkebakkeskogen (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • Sello, Espoo
  • 11:45
  • 7
    Everything, Everything

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12:45
  • 15:00
  • 17:15
  • 19:30
  • 21:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:45
  • 18:05
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 18:25
  • 21:15
  • Sello, Espoo
  • 17:00
  • S
    Kanelia kainaloon, Tatu ja Patu!

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:00
  • S
    Winnie The Pooh (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:00
  • 7
    The Boss Baby (2D) (dub)

    Sello, Espoo
  • 11:30
  • 14:10
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:30
  • 17:55
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 12
    Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:50
  • 15:25
  • 18:30
  • 21:35
  • Sello, Espoo
  • 12:00
  • 18:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:30
  • 15:40
  • 18:05
  • 18:50
  • 21:20
  • 21:55
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:15
  • 21:00
  • 12
    Beauty and the Beast (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:30
  • 15:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 12:50
  • Sello, Espoo
  • 17:20
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:50
  • 19:55
  • 16
    Alien: Covenant

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:30
  • 14:50
  • 17:50
  • 20:35
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:15
  • 20:15
  • Sello, Espoo
  • 17:40
  • 19:40
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:15
  • 7
    Smurfs: The Lost Village (2D) (dub)

    Flamingo, Vantaa
  • 12:30
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:15
  • S
    Onneli, Anneli ja Salaperäinen muukalainen

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:35
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:10
  • S
    Bamse och häxans dotter (dub)

    Sello, Espoo
  • 12:40
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:10
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:30
  • 12
    Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 16:00
  • 19:00
  • 22:00
  • Sello, Espoo
  • 13:45
  • 20:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:10
  • 18:15
  • 20:30
  • 12
    Moonlight

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 19:00
  • 22:00
  • Sello, Espoo
  • 20:00
  • 12
    3D
    Guardians of the Galaxy Vol. 2 - 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 15:45
  • 18:45
  • 21:35
  • S
    Saattokeikka

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • 19:05
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:10
  • S
    Mr. Gaga

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • 7
    Kimi no Na wa.

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • 18:15
  • 12
    Going in Style

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 17:40
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:40
  • 12
    Tom of Finland

    Sello, Espoo
  • 13:10
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:40
  • 21:10
  • 7
    The Boss Baby (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:15
  • 12
    3D
    Beauty and the Beast 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:15
  • 15:05
  • 7
    Joka toinen pari

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:15
  • 7
    The Lego Batman Movie (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:20
  • 12
    Fai bei sogni

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:20
  • 7
    Hidden Figures

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:25
  • 18:15
  • 12
    The Fate of the Furious

    Sello, Espoo
  • 14:10
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:55
  • 18:05
  • 21:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:10
  • 20:45
  • 12
    King Arthur: Legend of the Sword (2D)

    Sello, Espoo
  • 14:40
  • 20:35
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:25
  • Flamingo, Vantaa
  • 21:15
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:40
  • 7
    Perfetti sconosciuti

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:20
  • S
    La La Land

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 18:25
  • 21:15
  • 16
    Get Out

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:50
  • 18:55
  • 21:20
  • Sello, Espoo
  • 19:30
  • 16
    Life

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:50
  • 12
    Frantz

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:00
  • 7
    Moana (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 16:15
  • 7
    L'Odyssée

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:20
  • 21:40
  • 12
    La Danseuse

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 16:20
  • 12
    La pazza gioia

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:20
  • 19:05
  • 12
    A United Kingdom

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:05
  • 16
    Song to Song

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:10
  • 12
    3D
    Ghost in the Shell 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:45