Näytösajat

Haluamallesi päivälle ei löydy elokuvia?  Tietoa ohjelmiston julkaisuaikataulusta

S
Matka merelle

Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • S
    Saattokeikka

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:25
  • 15:20
  • 17:15
  • 19:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:50
  • 18:00
  • Sello, Espoo
  • 18:30
  • 16
    Logan

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 15:30
  • 18:10
  • 20:35
  • Omena, Espoo
  • 14:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:40
  • Sello, Espoo
  • 20:30
  • 16
    Life

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:05
  • 15:45
  • 18:10
  • 21:15
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 20:30
  • Sello, Espoo
  • 19:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:20
  • Omena, Espoo
  • 20:30
  • 12
    Toivon tuolla puolen

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 16:45
  • 12
    Fallen

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 14:30
  • 17:50
  • 20:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:50
  • Omena, Espoo
  • 18:20
  • Sello, Espoo
  • 18:45
  • 12
    3D
    Kong: Skull Island 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 15:10
  • 17:30
  • 20:10
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:20
  • 12
    Beauty and the Beast (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:30
  • 17:30
  • 21:15
  • Omena, Espoo
  • 14:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:30
  • 20:40
  • Sello, Espoo
  • 15:00
  • 21:00
  • 7
    3D
    The Lego Batman Movie 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12
    3D
    Beauty and the Beast 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:40
  • 17:00
  • 20:45
  • Omena, Espoo
  • 17:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:30
  • Sello, Espoo
  • 18:00
  • 16
    Chips

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:05
  • 15:25
  • 17:45
  • 20:15
  • Omena, Espoo
  • 20:15
  • Sello, Espoo
  • 20:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 21:05
  • 7
    Paterson

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12
    Moonlight

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:00
  • 15:35
  • 18:10
  • 21:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:50
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:20
  • Sello, Espoo
  • 21:15
  • 12
    Neruda

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • S
    La La Land

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • 16:20
  • 20:00
  • Sello, Espoo
  • 17:00
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:20
  • 7
    L'Odyssée

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:30
  • 19:30
  • 12
    Bacalaureat

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 11:30
  • 16
    Armoton maa

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:30
  • 12
    Rogue One: A Star Wars Story (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:30
  • 21:15
  • 7
    3D
    The Lego Batman Movie 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:45
  • 12:50
  • 7
    Perfetti sconosciuti

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:00
  • 19:20
  • 12
    20th Century Women

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:00
  • 7
    3D
    Moana 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:15
  • 14:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:30
  • 7
    Hidden Figures

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:25
  • 15:10
  • 18:00
  • 20:45
  • Sello, Espoo
  • 15:45
  • 20:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:10
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:00
  • 12
    Tom of Finland

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:50
  • 15:15
  • 18:30
  • 21:05
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:10
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:05
  • 12
    Gold

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:50
  • 21:15
  • Sello, Espoo
  • 14:30
  • 16
    T2 Trainspotting

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • 21:45
  • 7
    Moana (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • Sello, Espoo
  • 15:00
  • Omena, Espoo
  • 17:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:50
  • 16
    Patriots Day

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 12
    Manchester by the Sea

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:25
  • 21:30
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:50
  • 12
    Fantastic Beasts and Where to Find Them (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:25
  • S
    Onneli, Anneli ja Salaperäinen muukalainen

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:20
  • Sello, Espoo
  • 14:45
  • 12
    Forushande

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 14:30
  • 18:10
  • 21:00
  • Sello, Espoo
  • 15:30
  • 17:15
  • 7
    Machines

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 14:45
  • S
    The Good Postman

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 14:45
  • 19:20
  • 7
    The Lego Batman Movie (2D) (dub)

    Flamingo, Vantaa
  • 15:10
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 16
    Fifty Shades Darker

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:40
  • 17:30
  • 12
    Kong: Skull Island (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:20
  • 19:05
  • 21:45
  • Sello, Espoo
  • 17:30
  • Omena, Espoo
  • 19:35
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:45
  • 7
    Neljä elementtiä - maa, vesi, ilma, tuli

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 16:20
  • 7
    Phantom Boy (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:45
  • 16
    John Wick: Chapter 2

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:20
  • 16
    Silence

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:00
  • 16
    A Cure for Wellness

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:00
  • 12
    Lion

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:30