Näytösajat

Haluamallesi päivälle ei löydy elokuvia?  Tietoa ohjelmiston julkaisuaikataulusta

S
Winnie The Pooh (dub)

Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    Miekkailija

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • S
    Risto Räppääjä ja yöhaukka

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • S
    3D
    The Angry Birds Movie 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:05
  • 15:20
  • 18:25
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:10
  • 18:15
  • Omena, Espoo
  • 15:05
  • Sello, Espoo
  • 15:35
  • 7
    Kung Fu Panda 3 - (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 16
    Under sandet

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    3D
    The Little Prince 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    The BFG (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:05
  • Sello, Espoo
  • 12:15
  • Omena, Espoo
  • 12:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:30
  • 15:30
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:10
  • 12
    3D
    Independence Day: Resurgence 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:45
  • 13:05
  • 14:00
  • 17:30
  • 18:15
  • 20:45
  • 21:05
  • 23:45
  • Sello, Espoo
  • 12:45
  • 15:30
  • 15:30
  • 18:15
  • 18:15
  • 21:00
  • 21:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:15
  • 18:00
  • 20:50
  • 23:30
  • Omena, Espoo
  • 17:25
  • 12
    Central Intelligence

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:55
  • 13:25
  • 16:00
  • 18:35
  • 21:10
  • 23:40
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:15
  • 20:20
  • 22:50
  • Sello, Espoo
  • 20:20
  • 22:40
  • 7
    3D
    The BFG 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:30
  • 14:15
  • 17:00
  • 19:45
  • 22:30
  • Sello, Espoo
  • 13:00
  • 17:50
  • Omena, Espoo
  • 17:55
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:45
  • 12
    Suffragette

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:40
  • 16
    Mon roi

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:40
  • 16
    The Conjuring 2

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:50
  • 15:10
  • 17:55
  • 20:50
  • 22:45
  • Sello, Espoo
  • 19:30
  • 22:15
  • Omena, Espoo
  • 20:35
  • Flamingo, Vantaa
  • 21:10
  • 12
    Bølgen

    Sello, Espoo
  • 12:00
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:20
  • 18:35
  • 21:00
  • 23:25
  • Flamingo, Vantaa
  • 23:15
  • 12
    Now You See Me 2

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:20
  • 14:50
  • 17:45
  • 20:50
  • 23:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:30
  • 21:20
  • Sello, Espoo
  • 17:45
  • Omena, Espoo
  • 18:15
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:30
  • 7
    The Little Prince (2D) (dub)

    Flamingo, Vantaa
  • 12:30
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:30
  • 7
    Zootopia (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:30
  • S
    The Angry Birds Movie (2D) (swe)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:30
  • S
    The Angry Birds Movie (2D) (dub)

    Sello, Espoo
  • 12:35
  • 17:10
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:40
  • 15:00
  • 17:45
  • Omena, Espoo
  • 12:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 12:50
  • 16:20
  • 16
    The Neon Demon

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 21:10
  • 12
    Independence Day: Resurgence (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:55
  • 15:50
  • 18:50
  • 21:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:00
  • 17:40
  • 20:30
  • Omena, Espoo
  • 15:40
  • 20:10
  • Sello, Espoo
  • 17:25
  • 22:30
  • 12
    Alice through the Looking Glass (2D)

    Sello, Espoo
  • 13:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:50
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:30
  • 19:10
  • 12
    The Jungle Book (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 16
    The Nice Guys

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 18:20
  • 20:55
  • 23:45
  • 12
    X-Men: Apocalypse (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 15:30
  • 21:50
  • 7
    Robinson Crusoe (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 15:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 13:10
  • Omena, Espoo
  • 13:20
  • 12
    Freeheld

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:20
  • 16:40
  • 19:05
  • 21:25
  • 16
    Money Monster

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:20
  • 15:30
  • 17:45
  • 21:35
  • Sello, Espoo
  • 20:40
  • 12
    Warcraft: The Beginning (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:45
  • 15:00
  • Sello, Espoo
  • 14:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:30
  • Omena, Espoo
  • 21:00
  • 12
    Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:30
  • 7
    The BFG (2D) (orig)

    Sello, Espoo
  • 14:45
  • 20:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:00
  • 20:50
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:35
  • 12
    Captain America: Civil War (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:45
  • 18:05
  • 7
    3D
    The BFG 3D (dub)

    Sello, Espoo
  • 15:00
  • Omena, Espoo
  • 15:20
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:40
  • Flamingo, Vantaa
  • 16:05
  • 7
    An

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:00
  • 7
    3D
    The Little Prince 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:45
  • S
    The Angry Birds Movie (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:55
  • 20:10
  • 12
    3D
    Alice through the Looking Glass 3D

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:55
  • 21:35
  • 12
    Äkkilähtö

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 16:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 20:10
  • 16
    Deadpool

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 16:10
  • S
    Järven tarina

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:05
  • 16
    Spandex Sapiens

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:05
  • 12
    3D
    Warcraft: The Beginning 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:40
  • 20:00
  • 23:25
  • Flamingo, Vantaa
  • 23:15
  • 12
    A Hologram for the King

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:45
  • 7
    Onnenonkija

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:20
  • S
    Mother's Day

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:20
  • 21:00
  • 12
    3D
    X-Men: Apocalypse 3D

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:30
  • 7
    The Little Prince (2D) (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:45
  • 12
    The Dressmaker

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 19:10
  • 16
    London Has Fallen

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 20:10
  • 12
    3D
    Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:55
  • 12
    Spotlight

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:00
  • 16
    Neighbors 2: Sorority Rising

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:15
  • 23:40
  • 12
    Barbershop: The Next Cut

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:50
  • 12
    Tappajan näköinen mies

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 23:25
  • 18
    Hardcore Henry

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 23:45
  • 16
    Grimsby

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 23:45