Näytösajat

Haluamallesi päivälle ei löydy elokuvia?  Tietoa ohjelmiston julkaisuaikataulusta

12
War Dogs

Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:10
  • 16:05
  • 17:30
  • 20:15
  • Omena, Espoo
  • 17:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:15
  • Sello, Espoo
  • 21:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:45
  • S
    Järven tarina

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • S
    Me Before You

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 15:25
  • 18:25
  • 21:15
  • Sello, Espoo
  • 15:10
  • S
    Risto Räppääjä ja yöhaukka

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • S
    Un tango más

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 18:00
  • 12
    Suffragette

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    An

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12
    Warcraft: The Beginning (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 12
    Captain Fantastic

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:10
  • 15:50
  • 18:30
  • 21:10
  • 7
    3D
    Finding Dory 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 11:40
  • 14:30
  • 18:30
  • Sello, Espoo
  • 15:10
  • Omena, Espoo
  • 15:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:30
  • 7
    Ice Age: Collision Course (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    3D
    The Secret Life of Pets 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:40
  • 16:10
  • 17:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:30
  • 18:00
  • Sello, Espoo
  • 17:00
  • Omena, Espoo
  • 17:00
  • S
    The Angry Birds Movie (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • 13:00
  • 7
    The Secret Life of Pets (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • 16:35
  • 18:20
  • Sello, Espoo
  • 13:30
  • 15:40
  • Omena, Espoo
  • 15:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:50
  • 16
    Maryland

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • 12
    Bad Moms

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:45
  • 13:05
  • 15:45
  • 18:40
  • 21:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:00
  • Sello, Espoo
  • 21:00
  • 12
    Absolutely Fabulous: The Movie

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:45
  • 13:45
  • 16:00
  • 18:00
  • 20:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:10
  • 19:30
  • Sello, Espoo
  • 19:00
  • Omena, Espoo
  • 19:05
  • 7
    Finding Dory (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:55
  • 13:30
  • 15:30
  • 20:50
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:30
  • Omena, Espoo
  • 17:50
  • 12
    Kollektivet

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:55
  • 13:30
  • 16:05
  • 18:45
  • 21:20
  • Sello, Espoo
  • 17:45
  • 7
    3D
    Finding Dory 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:10
  • 12:55
  • 15:30
  • 18:00
  • 20:30
  • Sello, Espoo
  • 17:30
  • 12
    The Lobster

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 11:50
  • 14:30
  • 17:10
  • 19:50
  • Sello, Espoo
  • 18:05
  • 12
    3D
    The Legend of Tarzan 3D

    Sello, Espoo
  • 12:15
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:45
  • 7
    Finding Dory (2D) (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:15
  • 15:00
  • 17:40
  • Sello, Espoo
  • 12:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:50
  • 17:00
  • 12
    Nerve

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:25
  • 14:40
  • 17:00
  • 19:20
  • Omena, Espoo
  • 15:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:30
  • Sello, Espoo
  • 20:45
  • 16
    Jason Bourne

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:25
  • 15:10
  • 17:55
  • 20:50
  • Sello, Espoo
  • 18:15
  • Omena, Espoo
  • 20:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:30
  • 12
    The Dressmaker

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:35
  • 7
    3D
    Ice Age: Collision Course 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • Sello, Espoo
  • 14:45
  • 12
    Tanna

    Sello, Espoo
  • 12:45
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 12
    3D
    Suicide Squad 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 18:05
  • 21:15
  • Sello, Espoo
  • 20:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:00
  • 12
    Julieta

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • 15:30
  • 18:20
  • 20:50
  • Sello, Espoo
  • 13:00
  • 16:00
  • 7
    The Man Who Knew Infinity

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:00
  • 18:20
  • 20:50
  • 7
    The BFG (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 15:45
  • 12
    Freeheld

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:05
  • 16
    Bodom

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:10
  • 15:15
  • 18:15
  • 20:40
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:30
  • 20:45
  • Sello, Espoo
  • 20:35
  • Omena, Espoo
  • 21:10
  • 7
    The Secret Life of Pets (2D) (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 13:10
  • Sello, Espoo
  • 20:15
  • 12
    Chocolat

    Sello, Espoo
  • 13:15
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:05
  • 12
    3D
    Star Trek Beyond 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:00
  • 20:00
  • Sello, Espoo
  • 15:30
  • 12
    Suicide Squad (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:30
  • 18:55
  • 20:20
  • Sello, Espoo
  • 17:50
  • Omena, Espoo
  • 20:20
  • 12
    Lolo

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 15:35
  • 7
    3D
    The Secret Life of Pets 3D (orig)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:40
  • 12
    Star Trek Beyond (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:20
  • 12
    Ghostbusters (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:00
  • 12
    Now You See Me 2

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:25
  • 21:15
  • 16
    Lights Out

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:10
  • 12
    The Legend of Tarzan (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 20:35
  • 12
    Alice through the Looking Glass (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 20:35
  • 12
    Central Intelligence

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:45
  • 12
    3D
    Ghostbusters 3D

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:20