Näytösajat

Haluamallesi päivälle ei löydy elokuvia?  Tietoa ohjelmiston julkaisuaikataulusta

16
Annabelle: Creation

Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:40
  • 18:40
  • 20:45
  • Sello, Espoo
  • 20:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 21:15
  • 23:20
  • 12
    Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:45
  • 18:35
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:45
  • S
    Hampstead

    Sello, Espoo
  • 15:50
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:30
  • 7
    The Emoji Movie (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 16:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 16:00
  • 18:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:30
  • Sello, Espoo
  • 17:45
  • 12
    Wonder Woman (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:00
  • 19:05
  • 12
    Baywatch

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:00
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:35
  • 12
    Beauty and the Beast (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:00
  • 7
    El Olivo

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:00
  • 7
    Despicable Me 3 - (2D) (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:00
  • 16
    Dunkirk

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:00
  • 20:20
  • Sello, Espoo
  • 19:50
  • Flamingo, Vantaa
  • 19:55
  • 23:30
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:05
  • 12
    Miami

    Sello, Espoo
  • 17:00
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:40
  • 19:55
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:00
  • 21:35
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:15
  • 16
    The Greasy Strangler

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:00
  • 19:35
  • 21:45
  • 12
    The Dark Tower

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:15
  • Sello, Espoo
  • 21:00
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:30
  • S
    Cars 3 - (2D) (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:05
  • Sello, Espoo
  • 17:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 17:50
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:15
  • 12
    3D
    War for the Planet of the Apes 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:15
  • 12
    3D
    Valerian and the City of a Thousand Planets 3D

    Sello, Espoo
  • 17:15
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:00
  • 21:05
  • 7
    Despicable Me 3 - (2D) (dub)

    Flamingo, Vantaa
  • 17:30
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:55
  • 16
    The Hitman's Bodyguard

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 17:30
  • 21:20
  • Sello, Espoo
  • 18:00
  • 20:05
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:25
  • 20:40
  • 7
    Sage femme

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:45
  • 20:40
  • Sello, Espoo
  • 18:20
  • 12
    3D
    Spider-Man: Homecoming 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:10
  • 16
    Atomic Blonde

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:15
  • 20:50
  • Sello, Espoo
  • 20:25
  • Flamingo, Vantaa
  • 22:50
  • 16
    Baby Driver

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 18:30
  • 21:25
  • Flamingo, Vantaa
  • 20:55
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:15
  • 12
    Valerian and the City of a Thousand Planets (2D)

    Flamingo, Vantaa
  • 18:35
  • Sello, Espoo
  • 19:45
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:05
  • 12
    Pokot

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:05
  • S
    La La Land

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:05
  • 16
    Ah-ga-ssi

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 19:15
  • 12
    The Circle

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:30
  • 7
    The Emoji Movie (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:30
  • 12
    Lauri Mäntyvaaran tuuheet ripset

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:50
  • 12
    Moonlight

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:50
  • 12
    War for the Planet of the Apes (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 20:10
  • Flamingo, Vantaa
  • 22:30
  • 12
    Spider-Man: Homecoming (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:20
  • 12
    3D
    Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 3D

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:30
  • 12
    Transformers: The Last Knight (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:00
  • 16
    All Eyez on Me

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:00
  • 16
    Rough Night

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:15
  • 16
    Alien: Covenant

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:15
  • 12
    The Mummy (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 22:30