Näytösajat

Haluamallesi päivälle ei löydy elokuvia?  Tietoa ohjelmiston julkaisuaikataulusta

12
Star Wars: The Last Jedi (2D)

Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 17:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 11:10
  • 15:00
  • 17:20
  • 20:30
  • Sello, Espoo
  • 12:00
  • 18:00
  • 21:20
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 14:05
  • 17:15
  • 21:15
  • 7
    Ferdinand (2D) (dub)

    Flamingo, Vantaa
  • 10:30
  • 12:30
  • 15:35
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:00
  • 15:30
  • Sello, Espoo
  • 12:00
  • 15:20
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:00
  • 16
    Tuntematon sotilas

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 14:15
  • 17:30
  • 20:45
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:20
  • Sello, Espoo
  • 17:00
  • S
    Heinähattu, Vilttitossu ja Rubensin veljekset

    Flamingo, Vantaa
  • 10:30
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 11:10
  • 13:40
  • 14:50
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:35
  • S
    Muumien taikatalvi (suom.)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • S
    Kaikki oikein

    Flamingo, Vantaa
  • 10:30
  • 12:35
  • 14:20
  • 16:00
  • 18:20
  • 20:15
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 11:35
  • 15:35
  • 16:15
  • 18:00
  • 19:35
  • 20:50
  • Sello, Espoo
  • 14:30
  • 16:35
  • 18:40
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 14:50
  • 16:55
  • S
    Winnie The Pooh (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    3D
    Ferdinand 3D (dub)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:10
  • 7
    Solsidan

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:10
  • 15:50
  • 18:30
  • 21:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 10:50
  • 13:25
  • 17:45
  • 21:00
  • Sello, Espoo
  • 12:20
  • 17:45
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:05
  • 18:40
  • 12
    Viulisti

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 13:10
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 17:30
  • 20:15
  • 12
    Joulumaa

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 10:30
  • 7
    Ballerina (dub)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • 12
    Un beau soleil intérieur

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:40
  • 12
    Jumanji: Welcome to the Jungle

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:55
  • 11:25
  • 21:30
  • Sello, Espoo
  • 12:40
  • 20:45
  • Flamingo, Vantaa
  • 14:40
  • 21:30
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:55
  • 16:45
  • 23:40
  • S
    Le sens de la fête

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:55
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:15
  • Sello, Espoo
  • 21:10
  • 7
    Paddington 2 (orig)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 10:55
  • 12
    3D
    Star Wars: The Last Jedi (3D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:00
  • 17:40
  • 20:05
  • 12
    Rodin

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 11:25
  • 14:05
  • 17:30
  • 20:15
  • 7
    The Greatest Showman

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 11:30
  • 14:30
  • 17:30
  • 20:30
  • Sello, Espoo
  • 14:50
  • 17:30
  • 20:15
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 16:05
  • 18:40
  • 21:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:30
  • 21:15
  • 12
    Darkest Hour

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:00
  • 15:00
  • 17:55
  • 20:50
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:35
  • 15:25
  • 18:10
  • 20:55
  • Sello, Espoo
  • 15:15
  • 18:30
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:15
  • 20:25
  • 23:10
  • 16
    Tuntematon sotilas (international version)

    Flamingo, Vantaa
  • 12:00
  • S
    Wonder

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:00
  • 13:40
  • 19:00
  • 20:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 15:10
  • 16
    All the Money in the World

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:15
  • 14:50
  • 19:00
  • 21:30
  • 22:55
  • Flamingo, Vantaa
  • 18:05
  • 7
    Downsizing

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 12:35
  • 15:30
  • 18:25
  • 21:10
  • Sello, Espoo
  • 21:10
  • Flamingo, Vantaa
  • 22:20
  • S
    Yösyöttö

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 19:15
  • Sello, Espoo
  • 13:00
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:00
  • 17:05
  • 19:10
  • 21:15
  • Flamingo, Vantaa
  • 16:15
  • 12
    Pitch Perfect 3

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 12:45
  • 16:55
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:20
  • Flamingo, Vantaa
  • 23:45
  • 7
    95

    Flamingo, Vantaa
  • 13:10
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 15:05
  • 18:20
  • 21:50
  • 23:30
  • Sello, Espoo
  • 20:30
  • 7
    Wonder Wheel

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:40
  • 16
    Ikitie

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 13:40
  • 12
    Murder on the Orient Express

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:00
  • 18:35
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 20:35
  • 16
    Teströl és lélekröl

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:25
  • 16
    Tuntematon sotilas (väliajalla ja tarjoiluilla)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 14:50
  • 16
    Tuntematon sotilas (international version)

    Sello, Espoo
  • 15:40
  • Kinopalatsi, Helsinki
  • 18:15
  • Tennispalatsi, Helsinki
  • 21:50
  • 12
    Loving Vincent

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 19:15
  • 16
    Suburbicon

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:45
  • 12
    Thor: Ragnarok (2D)

    Kinopalatsi, Helsinki
  • 21:45
  • 7
    The Disaster Artist

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 22:00
  • Flamingo, Vantaa
  • 23:45
  • 16
    Blade Runner 2049 (2D)

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 22:50
  • 16
    The Foreigner

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 23:20
  • 16
    Jigsaw

    Tennispalatsi, Helsinki
  • 23:35
  • Flamingo, Vantaa
  • 23:45